מה התרופה לחורבן?

תחילה צריכים להבין מה בעצם היא המחלה כדי שנדע כמו רופא טוב שתחילה רוצה לזהות את גורמי המחלה ולאחר מכן נותן תרופה מתאימה .אז ממה נובע החורבן ? החורבן נובע מחוסר קשר בין בני אדם כלומר התפרצות של אגו שהביא לשנאת חינם . 

אנחנו מגלים כרגע שהחיים על פני כדור הארץ מתנהלים בצורה כזאת שאנחנו שונאים זה את זה דוחים זה את זה אוהבים לריב זה עם זה , בין בני אדם או אפילו בין מדינות יש סכסוכים הנובעים מחוסר כבוד אחד כלפי השני שבסופו של יום מביא לחורבן מלחמות וסבל רב של אוכלוסיות שלמות .

כמו רופא שקודם מזהה את המחלה ואח"כ נותן תרופה

כל הפעולות האלה מקרבות את הקץ לעולם הקטן הזה כי במידה ותפרוצנה מלחמות גרעיניות לא יישאר פה זכר לבני אדם בכדור הארץ. 

ולכן כדאי לנו מאוד להתעורר לפני שיהיה מאוחר יש לנו אפשרות לשנות כיוון ולהציל את העולם מהרס מוחלט כי בסך הכל אנחנו רוצים עולם טוב עבור ילדינו ולא רוצים להשאיר לדור הבא מקום שהוא חורבן ולכן יש לנו שיטה איך להפוך את הכיוון ולהפוך את המקום הזה למשהו טוב .

בסך הכל מה שעלינו לעשות זה רק לשנות כיוון , זוהי סוג של פעולה פסיכולוגית שהמטרה שלה מדאגה לעצמי שזה מה שממלא את רוב זמני כלומר את האגו שלי , למחשבה כלפי חוץ למי שנמצא מחוצה לי לזולת לאנשים הסובבים אותי אם נדאג לתת להם יחס טוב ותמיד יהיו קשרים טובים ביני לבין הסובבים אותי השכנים שלי החברים שעובדים איתי ובני המשפחה שלי וכל מי שנמצא סביבי מיד נחוש שהעולם לאט לאט חוזר לעצמו וזה יהיה כמו סוג של תרופה כמו אנטיביוטיקה שמרפאת אותנו מהמחלה הזאת שנקראת אגואיזם . 

 ולכן כדאי לנו מאוד להתעורר ולהבין שאפשר לעשות שינוי, כלומר אנחנו צריכים להגיע לקשרים טובים בין בני אדם, ולתת יחס טוב לזולת זוהי בעצם התרופה שתביא לאנושות את הגאולה כלומר נתקרב להיות דומים לטבע הסובב אותנו .